• ساعت : ۰۸:۴۷
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ 
پیام مدیرعامل پتوشیمی پردیس به مناسبت روز ملی روابط عمومی و ارتباطات
مدیرعامل شرکت پتروشیمی پردیس طی پیامی فرا رسیدن روز ملی روابط عمومی و ارتباطات را به فعالان و کارشناسان این حوزه، به ویژه تلاشگران عرصه روابط عمومی در صنعت پتروشیمی و خبرنگاران سـخت کوش رســانه های جمعی تبریک گفت.

متن پیام دکتر سیدمحمدرضا میری لواسانی بدین شرح است: صاحب نظران و متخصصان علم مدیریت، از روابط عمومی به عنوان هنر هشتم یاد می کنند، هنری که به مدیریت تعامل و تفاهم میان سازمان و ذینفعان برای تضمین منافع مشترک و اعتماد متقابل میانجامد. به عبارت دیگر روابط عمومی هنر مردمداری است، زیرا تمام تلاش خود را برای تنظیم اهداف و برنامهٔ سازمان با اتکا به اصول اخلاقی و رسالت حرفه‌ای در جهت حفظ منافع سازمان و مردم بکار می بندد.
تاریخچه روابط عمومی در ایران با نام صنعت نفت گره خورده است و نخستین روابط عمومی در ایران را شش دهه پیش شرکت ملی نفت بنا نهاد. از این رو می توان گفت مردم مداری و توجه به مسئولیت های اجتماعی از سالیان پیش در تار و پود این صنعت و زیرمجموعه های آن از جمله صنعت ارزش آفرین پتروشیمی نهادینه شده و خیرات و برکات فراوانی برای جامعه و مردم در پی داشته است.
27  اردیبهشت ماه روز ملی روابط عمومی و ارتباطات را به فعالان و کارشناسان صدیق این حوزه، به ویژه همکاران تلاشگرمان در بخش های روابط عمومی صنعت پتروشیمی و خبرنگاران سـخت کوش رســانه های جمعی که عامل این ارتباط هستند و مسئولیتی بس دشوار و خطیر بردوش دارند صمیمانه تبریک و تهنیت می گوییم و برای همه کسانی که علیرغم کاستی ها و مشکلات در این مسیر تلاش می کنند موفقیت روزافزون آرزو می کنیم.

سیدمحمدرضا میری لواسانی
مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت پتروشیمی پردیس

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0