تاریخ ایجاد :
 ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ 
تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ 

شرکت پتروشیمی پردیس در سه ماهه نخست سال جاری با افزایش حدود 15 درصدی در میزان بارگیری محصول به رکورد جدیدی در بارگیری فصلی دست پیدا کرد.

تاریخ ایجاد :
 ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ 
تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ 

همگام با مردم حماسه ساز ایران خانواده بزرگ پردیس با حضور گسترده در مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، برای آبادانی و اقتدار ایران رأی دادند.

تاریخ ایجاد :
 ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ 
تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ 

شرکت پتروشیمی پردیس با بکارگیری هوشمندانه استراتژی های توسعه‌ در حوزه تولید، انبارش و فروش محصول علاوه بر ادامه موفقیت های خود در ثبت رکوردهای تولید و فروش در 9 ماهه سال مالی منتهی به 31 خردادماه 1403 در حوزه های مدیریتی نیز موفق به کسب افتخاراتی شد که نویدبخش تداوم حرکت پردیس در مسیر شکوفایی است.

تاریخ ایجاد :
 ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ 
تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ 

کارکنان شرکت پتروشیمی پردیس امروز همگام با مردم حماسه ساز ایران با حضور گسترده در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، برای آبادانی و اقتدار ایران رأی دادند.

   


مسئولیت اجتماعی تعهد مستمر ما در قبال اجتماع پیرامونی است

شرکت پتروشیمی پردیس برای مسئولیت‌های اجتماعی خود و مشارکت با جامعه ذینفعان، فعالیت‌های خود در زمینه‌های اقتصادی، اجتماعی و زیست‌محیطی را بخش مهمی از فرآیند کسب‌وکار خود می‌داند و با احترام به قانون جامعه ذی نفعان و رعایت قواعد و قوانین اخلاقی تجارت تلاش دارد هم در جایگاه یک سیستم شفاف و پاسخگو، منشأ اثرات مناسبی در سطح جامعه ذی نفعان خود باشد و هم مشارکت مناسبی در توسعه پایدار کشور عزیزمان، ایران اسلامی داشته باشد.

About Image

6.1.7.0
گروه دورانV6.1.7.0