• ساعت : ۰۰:۰۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ 
مدیرعامل شركت پتروشیمی پردیس منصوب شد
دکتر سیدمحمدرضا میری لواسانی به عنوان نماینده شرکت سرمایه گذاری غدیر در هیئت مدیره شرکت پتروشیمی پردیس و مدیرعامل این شرکت منصوب شد.
در حکم انتصاب ایشان که به امضای مدیرعامل شرکت گروه گسترش نفت و گاز پارسیان (به عنوان سهامدار اصلی پتروشیمی پردیس) رسیده، آمده است: به موجب این حکم و به شرط رعایت مفاد قانون اصلاح ماده 241 لایحه قانونی اصلاح قسمتی از قانون تجارت و به استناد صورت جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ 1400/10/6 درخصوص انتخاب شرکت سرمایه گذاری غدیر به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیره شرکت پتروشیمی پردیس(سهامی عام) و به موجب تفویض اختیار انجام شده به این شرکت، با عنایت به سوابق و شایستگی های جنابعالی، بدینوسیله به عنوان نماینده این شرکت در هیأت مدیره شرکت پتروشیمی پردیس(سهامی عام) منصوب و معرفی می شوید.
از جمله سوابق دکتر سیدمحمدرضا میری لواسانی می توان به مدیرعامل شرکت ایرالکو، رییس هیات مدیره بیمه البرز، رئیس هیات مدیره سرمایه گذاری بیمه تجارت‌نو و عضو هیات مدیره لیزینگ آریا دانا (بهمن خودرو) اشاره نمود.
وی مدرک فوق دکترای خود را در رشته offshore risk management و مدرک دکترای خود را نیز در رشته offshore engineering از دانشگاه لیورپول، کارشناسی ارشد در رشته سازه های دریایی و کارشناسی را نیز در رشته مهندسی عمران دریافت کرده است.
همچنین طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت بازرگانی و تجارت هامون سپاهان(سهامدار عمده پتروشیمی پردیس)، مهندس امیرحسین نراقی (مدیر بازرگانی شرکت گروه گسترش نفت و گاز پارسیان) به عنوان نماینده این شرکت در هیأت مدیره پتروشیمی پردیس منصوب و با انتخاب اعضای هیأت مدیره شرکت، به عنوان رئیس هیأت مدیره پتروشیمی پردیس معرفی گردید.
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0