• ساعت : ۱۲:۳۲
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ 
عملکرد دقیق و بجا؛ درآمد پردیس را در مدار صعودی قرارداد
پتروشیمی پردیس با 129 درصد افزایش درآمد، صدرنشین پتروشیمی های بورسی شد
درآمد ماهانه پتروشیمی پردیس در اسفند ۱۴۰۲ نسبت به مدت مشابه سال ۱۴۰۱ حدود ۱۲۹ درصد بالا رفت و از هزار و ۸۲۱ میلیارد تومان به چهار هزار و ۱۷۰ میلیارد تومان رسید.

روابط عمومی و امور بین الملل پتروشیمی پردیس به نقل از انرژی پرس اعلام کرد: پتروشیمی پردیس در اسفند ۱۴۰۲ توانست عملکرد خوبی در بخش فروش از خود نشان دهد. چرا که شپدیس در این ماه موفق شد تناژ فروش خود را بالا ببرد و این موضوع درآمد این پتروشیمی را بر مدار صعودی قرار داده است. لازم به ذکر است پردیس با افزایش بیش از 6 درصد تغییر در تولید نسبت به اسفند 1401 در بین شرکت های پتروشیمی در جایگاه هفتم بعد از پتروشیمی زاگرس، تخت جمشید، بوعلی سینا، ارومیه، جم پیلن و جم قرار دارد با این وجود درآمد ماهانه این شرکت در اسفند ۱۴۰۲ نسبت به مدت مشابه سال ۱۴۰۱ حدود ۱۲۹ درصد بالا رفت و از هزار و ۸۲۱ میلیارد تومان به چهار هزار و ۱۷۰ میلیارد تومان رسید. همچنین درآمد این شرکت در اسفند نسبت به ماه گذشته آن یعنی بهمن نیز رشد بیش از ۶۸ درصدی را تجربه کرده است.

پتروشیمی پردیس

پیشتر دکتر سید محمدرضا میری لواسانی مدیرعامل پتروشیمی پردیس در دیدار نوروزی با کارکنان در آغازین دقایق سال نو(1403) از شکسته شدن رکورد تولید 17 ساله پردیس در سال 1402 خبر داده بود.

کسب نشان تعالی کیفیت و مشتری مداری توسط پتروشیمی پردیس در چهارمین اجلاس سراسری این نشان، دریافت لوح تقدیر به عنوان شرکت برتر صادرات گرای کشور در رتبه بندی سال 1402 شرکتهای ایران (IMI-100)، درخشش در کنفرانس بین المللی علم و فناوری خوارزمی و دریافت لوح و تندیس از سازمان حفاظت محیط زیست به دلیل کسب عنوان شرکت برتر در اجرای 2 پروژه (رد پای آب) و (رد پای کربن) و همچنین انتخاب عنوان واحد برگزیده صنعت سبز کشور از جمله افتخارات کسب شده پردیس در شش ماهه دوم سال 1402 است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0