• ساعت : ۱۹:۰۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ 
مراسم بزرگداشت آیت الله رئیسی و شهدای خدمت در پتروشیمی پردیس
مراسم بزرگداشت رئیس جمهور فقید ایران اسلامی حضرت آیت الله رئیسی و همراهان ایشان در شرکت پتروشیمی پردیس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پتروشیمی پردیس، در این مراسم که با حضور جمعی از مدیران و کارکنان شرکت پتروشیمی پردیس در نمازخانه مجتمع در عسلویه برگزار شد، اعضای خانواده بزرگ پردیس در عزای فقدان رئیس جمهور مکتبی و انقلابی به عزاداری پرداختند و آیاتی از کلام الله مجید به روح شهدای خدمت در سانحه سقوط بالگرد هدیه کردند.

حجت الاسلام رضایی مشاور امور فرهنگی مدیرعامل گفت: مصیبت عظمایی برای کشور و مردم اتفاق افتاد، آیت الله رئیسی در دوره سه ساله ریاست جمهوری موفقیت های زیادی برای کشور به دست آوردند، در سیاست خارجی، تامین امنیت و آرامش مردم دستاوردهای زیادی داشتند و تمام تلاش خود را برای خدمتگزاری به مردم صرف کردند.

رئیس‌جمهوری کشورمان عصر یکشنبه در حادثه سقوط بالگرد به درجه رفیع شهادت نائل آمد. رئیسی برای افتتاح «سد مرزی «قیز قلعه‌سی» به آذربایجان شرقی سفر کرده بود، و بالگرد حامل وی و همراهانش در مسیر بازگشت در «جنگل دیزمار» در محدوده عمومی بین ورزقان و جلفا استان آذربایجان شرقی دچار سانحه شد.
آیت الله آل هاشم امام جمعه تبریز، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و چند تن دیگر از همراهان رئیس جمهور در این بالگرد از شهدای این حادثه هستند.

پتروشیمی پردیس

پتروشیمی پردیس

پتروشیمی پردیس

پتروشیمی پردیس

پتروشیمی پردیس

پتروشیمی پردیس

پتروشیمی پردیس

پتروشیمی پردیس

پتروشیمی پردیس

 

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0