پتروشیمی پردیس
۱۴۰۲ دوشنبه ۷ فروردين
به میزبانی پتروشیمی پردیس برگزار شد:
نشست هم اندیشی مدیران HSE شرکت های هلدینگ نفت و گاز پارسیان
دومین نشست هم اندیشی مدیران HSE شرکت های زیر مجموعه گروه گسترش نفت و گاز پارسیان به میزبانی شرکت پتروشیمی پردیس در عسلویه برگزار شد.
رئیس HSE شرکت پتروشیمی پردیس در خصوص برگزاری این نشست اظهار داشت: این نشست به منظور هم اندیشی و هم افزایی میان مدیران HSE، بررسی آخرین دستاوردها و فعالیت های برجسته شرکت ها در حوزه HSE و بررسی چالش ها و فرصت های پیش رو با حضور مدیر کنترل تولید هلدینگ نفت و گاز پارسیان، مدیر مجتمع شرکت پتروشیمی پردیس و رؤسای HSE شرکت های زیرمجموعه گروه گسترش نفت و گاز پارسیان برگزار شد.
مهندس محمود محمدی ادامه داد: در این نشست رؤسای HSE شرکت های پتروشیمی زاگرس، پتروشیمی تبریز، پتروشیمی شیراز، پتروشیمی کرمانشاه، پتروشیمی دماوند، پالایشگاه شیراز و پالایشگاه تبریز و مدیران ایمنی، بهداشت، محیط زیست، پدافندغیرعامل و آتش نشانی پتروشیمی پردیس به بحث و گفت و گو و تبادل نظر درخصوص فعالیت های انجام شده در راستای ارتقا و بهبود وضعیت زیرساخت های ایمنی، بهداشتی و زیست محیطی شرکت های متبوع خود پرداختند.
در پایان این نشست با اهدای لوحی از سوی مدیرعامل گروه گسترش نفت و گاز پارسیان از خدمات و تلاش های مدیران و کارکنان واحدهای HSE شرکت های حاضر در این نشست در راستای ایجاد محیط ایمن همراه با تفکر پیشگیرانه تقدیر و تشکر شد.
 
 
 
 
تاریخ:
1401/12/08
تعداد بازدید:
286
منبع:
Powered by DorsaPortal